Apie mus

Internetinė vaikiškų drabužėlių parduotuvė VAIKŲ SKRYNELĖ (Individualios veiklos pažymos Nr. 862396) - tai vieta, kur Jūs galite rasti geros kokybės rūbelių tiek naujagimiui, tiek jau į darželį žygiuojančiam vaikučiui. Šiomis dienomis, tikriausiai, dažniau perkame internetu dėl laiko stokos, o ir su mažyliais ne visada patogu apsipirkti :) Turėdami klausimų dėl dydžių, ar dar ko kito, visuomet drąsiai mums rašykite (skambinkite) ir pasistengsime kuo greičiau su Jumis susisiekti.

Pas mus rasite GEORGE, TU, H&M, MOTHERCARE ir kitų žinomų vardų rūbelių, kurių kokybė išbandyta ir patikrinta. Mūsų kolektyvas gerai žino, ko labiausiai reikia vaikui, į ką reikia atkreipti dėmesį įsigyjant drabužėlį savo mažyliui, dėl to prekės parduotuvei renkamos atidžiai įvertinant gaminio kokybę. Visada nuoširdžiai ir iš asmeninės patirties galime patarti dėl kraitelio pasirinkimo, dėl rūbelių darželiui. Dažnai mamos tiesiog nori visko, nes gi taip gražu :) Bet kartais padedame paskaičiuoti ir pamąstyti, ar tikrai tiek visko reikia :)

Užsakymai pirkėjams išsiunčiamos iš karto po to, kai gaunama informacija apie prekių apmokėjimą. Prekės siunčiamos naudojantis „Lietuvos pašto“ paslaugomis ir per omnivos paštomatą.

Kiekvienu Jums rūpimu klausimu galite susisiekti su mumis bet kuriuo Jums patogiu būdu: skambindami nurodytu telefonu Nr. +370 601 05282, rašydami elektroniniu paštu, adresu info@vaikuskrynele.lt, bendraudami su mumis socialiniame tinkle Facebook arba palikdami žinutę tiesiog čia.