Kaip pirkti

* Pirkėjas, apsilankęs Parduotuvės internetiniame puslapyje, pasirenka jam patinkančias prekes (prie patinkančios prekės spaudžia Į KREPŠELĮ). Pirkėjas gali rinktis ir daugiau prekių į tą patį krepšelį. Baigus rinktis suformuojamas galutinis prekių krepšelis (norint peržiūrėti reikia spausti E-KREPŠELIS), kurį galima peržiūrėti ir keisti.

* Pirkinių krepšelyje, tam skirtoje vietoje nurodomas Dovanų kupono numeris (jei toks turimas).

* Reikėtų atkreipti dėmesį į automatiškai nurodomą išsirinktų pirkinių siuntimo kainą. Išsirinkus prekių už 40 eurų ir daugiau, prekės siunčiamos nemokamai.

* Atlikus visus aukščiau išvardintus veiksmus, spaudžiamas mygtukas "TOLIAU" ir patenkama į UŽSAKYMO formą. Ten Pirkėjas surašo tikslius savo duomenis, kurie reikalingi, kad būtų suformuota sąskaita faktūra ir prekės pristatytos Pirkėjui. VAIKŲ SKRYNELĖ patvirtina, kad Pirkėjo pateikti duomenys bus naudojami tik prekių pardavimo ir pristatymo tikslais, nepažeidžiant LR teisės aktų numatytų reikalavimų asmens duomenų apsaugai (žr. 6 skyrių). Įrašius reikalaujamą informaciją, spaudžiamas mygtukas "UŽSAKYTI". Pateikus užsakymą, greitu metu Jums bus atsiunčiama sąskaita faktūra, po kurios apmokėjimo prekės bus išsiųstos.